قیچی ابرو مابل مدل M05

(دیدگاه 0 کاربر)
دسته:   شناسه محصول: 606060
ویژگی‌های محصول
 • خوش دست و سبک
 • جنس استیل ضد زنگ
 • قلابل شستشو
 • مناسب استفاده خانگی و حرفه ای
 • سبک
 • اندازه متعادل
موجود در انبار فروشگاه آرایشی و بهداشتی سام
موجود در انبار
 • ارسال توسط فروشگاه اینترنتی فروشگاه آرایشی و بهداشتی سام
بازگشت
 • ارسال توسط فروشگاه اینترنتی فروشگاه آرایشی و بهداشتی سام
  این کالا پس از مدت زمان مشخص شده توسط فروشنده در انبار فروشگاه اینترنتی فروشگاه آرایشی و بهداشتی سام تامین و آماده پردازش می‌گردد و توسط پیک فروشگاه اینترنتی فروشگاه آرایشی و بهداشتی سام در بازه انتخابی ارسال خواهد شد.

98,000 تومان

تمیز کردن ابرو با قیچی


1.از یک قیچی استفاده کنید تا موهای سرکش ابروهای تان را اصلاح نمایید. این که موهایی در ابروی خود داشته باشید که بسیار سرسخت باشند و اصلا در خط اصلی ابروها قرار نداشته باشند، بسیار رایج و طبیعی است. خوشبختانه، استفاده از قیچی یک روش ساده می باشد تا این مشکل را حل کنید، زیرا شما می توانید به راحتی تار موهای مزاحم را بچینید تا شکل اصلی ابروهای تان حفظ شود.

 • سعی نکنید تا شکل ابروهای تان را با قیچی درست کنید. اگر می خواهید تا شکل ابروهای تان را تغییر دهید، باید از موچین یا وکس استفاده نمایید.
 1. از یک براش ابرو استفاده کنید تا ابروهای تان را مرتب نمایید. حتی اگر یک براش ابرو در اختیار ندارید، می توانید از یک مسواک با دندانه های نرم استفاده کنید. این که ابروهای تان را در ابتدا مرتب کنید، موجب می شود تا تمامی موهای اضافه و بلند را به خوبی مشاهده کنید و سپس به اصلاح آن ها بپردازید. از این که ابروها را در جهتی شانه کنید که خلاف رویش طبیعی شان می باشد، جلوگیری به عمل آورید.
 • براش ابرو، اسپولی یا SPOOLIE نام دارد و شبیه به اپلیکاتور ریمل می باشد.
 • اگر ابروهای تان را در خلاف رویش طبیعی موها شانه کنید، ممکن است شکل عجیب و غریبی به خود بگیرند.
 1. گوشه های داخلی ابروهای تان را به سمت بالا شانه کنید. این قسمت از ابروهای تان را با بینی خود مماس نمایید. به دنبال تار موهایی باشید که از بقیه بلندتر می باشند و سپس آن ها را کوتاه کنید.                                                                                       
 2. با انگشتان و یا اسپولی موهای ابروهای تان را فشار دهید و سپس با قیچی، آن ها را اصلاح کنید. از قیچی استفاده کنید تا انتهای موهای بلند را به اندازه دلخواه خود برش دهید. به آینه نگاه کنید تا ببینید که حالا ابروها تان چه شکلی دارند. موهای بریده شده را از دور ابروی خود پاک کنید.
 • از قیچی کردن موهایی که در بخشی که با انگشت یا اسپولی فشار می دهید قرار ندارند، ممانعت به عمل آورید، زیرا ممکن است تصادفا آن ها را خیلی کوتاه ببرید.
 1. قوس ابروهای تان را در جهت رویش موهای تان شانه کنید. از اسپولی به کار ببرید تا موهای ابروهای تان را هموار نمایید و به این ترتیب تار موهایی که بلندتر از مابقی می باشند را اصلاح کنید. قوس ابرو معمولا دارای بلندترین موها است، اما نباید خیلی آن ها را کوتاه کنید، زیرا قوس ابروها زیباترین بخش ابروها به شمار می روند و بر زیبایی آن ها بسیار تاثیر می گذارند.
 • قوس ابروها بخشی است که بیشترین توجه را به خود جلب می کند، از این رو بسیار اهمیت دارد تا در این قسمت با دقت عمل کنید و خیلی به قیچی کردن موهای آن ناحیه نپردازید.
 1. موهای موجود در قوس ابروهای تان را قیچی کنید. این روند را از مرکز ابروها به سمت گوش های تان ادامه دهید. با انگشت یا اسپولی موهای ابرو را فشار دهید، سپس به اصلاح کردن موها بپردازید. بعد از دو بار قیچی کردن، ابروها را شانه کنید تا دوباره مسطح شوند. ابروهای تان را در آینه چک کنید تا دریابید که قوس ابروهای تان به چه شکل است. این اصلاح کردن قوس ابروهای تان را با دقت ادامه دهید تا زمانی که به شکلی دست یابید که در نظر دارید.
 2. دنباله ابروی خود را با براش یا شانه ابرو صاف کنید. به یاد داشته باشید که این قسمت از ابرو را نیز در جهت رویش موها شانه کنید. هر مویی که به نظر بلندتر می آید را با قیچی کوتاه کنید.
 • دنباله ابرو باید و گوشه خارجی چشم های تان باید در یک راستا قرار داشته باشند.
 • بعد از شکل دادن به ابتدا و قوس ابروهای تان، شاید متوجه شوید که دنباله ابروهای تان نیاز به اصلاح شدن ندارد. در غیر این صورت، تنها موهایی را اصلاح کنید که خارج از دنباله می باشند و ضرورت دارند.
 1. ابروهای تان را به سمت پایین و لبه پایینی ابروهای تان شانه کنید. سپس با دقت سعی کنید هر مویی که بلند تر و اضافه می باشند را با قیچی کوتاه کنید، مواظب باشید که خیلی در این قسمت اغراق نکنید.

0 دیدگاه برای قیچی ابرو مابل مدل M05

برای ارسال نظر لطفا وارد شوید و یا

محصولات مرتبط

شناسه محصول: 606060