محصولات مرتبط

مژه هیومن هیر 5 بعدی جیول کد 5D-H115

(دیدگاه 0 کاربر)
jewel Natural Hair Eyelashes
دسته:     شناسه محصول: لث-1521
ویژگی‌های محصول
 • باکیفیت
 • برجسته سازی چشم ها
 • 100% موی طبیعی
 • ایجاد جلوه‌ای طبیعی
 • بلند و حالت‌دار
 • 5 بعدی
 • طبیعی جلوه کردن هر چه بیشتر
 • بسیار مشابه به مژه های طبیعی انسان
ناموجود
متاسفانه این کالا در حال حاضر موجود نیست. می‌توانید از طریق لیست بالای صفحه، از محصولات مشابه این کالا دیدن نمایید

مژه هیومن هیر 5 بعدی جیول کد 5D-H115

مژه ها در زیبایی افراد بسیار تاثیر گذار می باشد.مژه های زیبا باعث می شود چشم های افراد زیباتر نشان داده شوند.بعضی از افراد مژه های پرپشت و زیبایی ندارند.
مژه های مصنوعی باعث می شود کسانی را که مشکلات کم حجمی مژه را دارند نیز برطرف شود.

 

مژه های مصنوعی باعث زیبایی می شوند

مژه ها باعث زیباتر دیده شدن چشم ها می گردد.همه ی افراد دارای مژه های پرپشت و زیبا نمی باشند و گاهی اوقات افرادی دارای مژه های پرپشت و زیبایی می باشند اما با گذشت زمان مژه های خود را از دست می دهند.

بعضی از خانم ها برای زیباتر شدن حتی شده یکبار از مژه های مصنوعی استفاده کرده اند.

مژه های مصنوعی باعث زیبایی در افراد می شوند.

شما باید در انتخاب کردن مژه های مصنوعی دقت کنید.

به کار بردن مژه های مصنوعی جزئی از مراحل ارایش کلاسیک به حساب نمی آید.

مژه های مصنوعی زیبایی چشم های شما را دوچندان می کند.

مژه های مصنوعی تنوع زیادی دارد.


مراحل آموزش چسباندن مژه

مرحله 1: مژه مصنوعی ها را از جعبه در آورید. با استفاده از موچین یا انگشتانتان، به آرامی مژه ها را بلند کنید، اگر فشار زیادی به خرج دهید بهمژه ها صدمه می زنید.

مرحله 2: با استفاده از انگشت اشاره یا شست دو سر انتهایی مژه را بگیرید و به پایین متمایلکنید.به آرامی آن را به اندازه یک سانتی متر با دست بالا و پایین ببرید.این کار باعث کشیده شدن آن شده و آن را از سفت بودن بیش از حد در می آورد.در عین حال این کار کمک می کند تامژه ها بهتر به روی پلک بنشیند.

مرحله 3: در این مرحله باید امتحان کنید که آیا طول مژه ها اندازه پلک شما است یاخیر، اگر چشمان کوچکتری دارید باید کمی از آن را قیچی کنید.با نگه داشتن بر روی چشم آن را اندازه کنید.باید دقت کنید که از کجا مژه های طبیعی شما شروع شده (از گوشه داخلی) و اضافه آن را ازگوشه خارجی اندازه بگیرید.

مرحله 4: با قیچی قسمت اضافه آن را ببرید.می توانید دوباره روی مژه های خود قرار دهید ببینید به اندازه کافی کوتاه شده است یا خیر.

مرحله 5: کمی از چسب مژه را بر روی یک سطح تمیز بریزید.به طور مستقیم از داخل تویوپ چسب به مژه ها نزنید.چرا که مقدار زیادی چسب خارج می شود و مژه ها را خراب می کند.

مرحله 6: با هر وسیله ای که دوست دارید می توانید چسب را به مژه بزنید (می توانید ازقسمتی از موچین و یا از خلال دندان برای زدن چسب استفاده کنید).

مرحله 7: توجه داشته باشید کهلایه نازکی چسب به آن بزنید ولی در قسمت های انتهایی مژه کمی چسب بیشتر بزنید، چرا که نقاطی استکه به راحتی چسب باز می شود.

مرحله 8: با موچین مژه را بلند کنید، آن را در وسط نگه دارید.موچین را تا خط مژه ببرید ولی نه آنکه با چسب آن برخورد کند.

مرحله 9: دشوار است که مستقیم به آینه نگاه کنید و مژه ها را بچسبانید.راحت ترین روش آن است که بنشینید یا کامل بایستید و کمی سر خود را به سمت عقب کج کنید،تا وقتی که مستقیم نگاه می کنیدچشم هایتان مسلط شود و بهتر خط مژه خود را ببینید.مژه را تا جایی که می توانید نزدیک خط مژه ببرید.باید آنها را بر روی پلک قرار دهید نه بر روی مژه هایتان.پیش از آنکه به پوست بچسبانید ، خطوط آن را کنترل کنید تا در ابتدا و انتهای مژه های طبیعیخودتان باشد.

مرحله 10: به محض آنکه مژه ها با خط مژه های خودتان هم تراز شد.با موچین ابتدای مژه ها رابگیرید و به پلک فشار دهید.بازهم یادآوری می کنیم که آن را بر روی خط طبیعی مژه قرار دهید و نزدیک مجرای اشک نباشد وگرنه در تمام مدت آبریزش چشم و احساس فشار بر روی چشم را خواهید داشت.باید فضای کوچکی خالی باشد.این کار را سریع انجام دهید تا چسب خشک نشود.

مرحله 11: این کار را در کل خط مژه مصنوعی انجام دهید و با موچین کمی به پوست فشاردهید تا بچسبد.

مرحله 12: برای اطمینان از محکم شدن آن از یک قلمو و یا یک ابزار اسفنجی استفاده کرده وبه روی کل خط مژه بکشید تا کامل بر روی پوست محکم شود.

مرحله 13: یک الی دو دقیقه صبر کنید تا چسب کامل خشک شود.

مرحله 14: در این مرحله می توانید از خط چشم مایع یا مداد وهمین طور به گزارش پرشین ویسایه تیره رنگ مانند (قهوه ای یا مشکی) استفاده کنید.اگر از سایه چشم استفاده می کنید ، مقداری از پودر آن را در نزدیکی خط مژه بزنید تا خطمژه مصنوعی را بیشتر با مژه های طبیعی خود هماهنگ کنید.

مرحله 15: در مرحله آخر لایه ای از ریمل بزنید تا مژه های طبیعی و مصنوعی ظاهر یکسانی به خودبگیرند و علاوه برآن مژه ها تیره تر نیز به نظر خواهند رسید.

نکات:

 • اگر مژه های شما به طور طبیعی نازک و کوتاه هستند مژه مصنوعی ضخیم یا بلند دوام زیادی نخواهند داشت و ممکن است به مژه های خودتان هم آسیب بزنند. قبل از انتخاب مژه مصنوعی، مژه های خود را مورد بررسی قرار دهید. هرچقدر این مژه ها سالم تر و بلندتر باشند وزن بیشتری را تحمل خواهند کرد.
 • اگر قبلا هرگز از مژه مصنوعی استفاده نکرده اید، سعی کنید با یک نیم ست کار خود را آغاز کنید تا ببینید مژه های طبیعی چگونه این ها را نگه می دارند.
 • اگر دوست داشتید مژه هایتان ظاهر پرتری داشته باشد می توانید بعدا مژه های بیشتری اضافه کنید.
 • میزان تعداد دفعات استفاده از مژه طبیعی سام بستگی به نوع استفاده و نگهداری شما دارد، لذا هر سری پس از استفاده از مژه حتما تمیز کنیز مژه های خود را.

 • ابزار مورد نیاز: مژه مصنوعی، چسب مژه ، موچین

0 دیدگاه برای مژه هیومن هیر 5 بعدی جیول کد 5D-H115

برای ارسال نظر لطفا وارد شوید و یا
شناسه محصول: لث-1521